Обавештење за родитеље

Родитељски састанци:

Родитељски састанци за ученике од I до IV разреда одржаће се у четвртак 27.06.2019. године у 17h.

Родитељски састанци за ученике од V до VIII разреда одржаће се у четвртак 27.06.2019. године у 18h.

Директор школе

Момир Филиповић

Одложен тест математика

HITNO VAZNO Odlozeno polaganje testa iz matematike na zavrsnom ispitu

Školska uprava Beograd 08:20 (пре 1 сата)

ОСНОВНА ШКОЛА
- директору
ПРЕДМЕТ: Полагање теста из математике у оквиру завршног испита одложено за четвртак, 20. јун 2019. године

Полагање завршног испита из математике које је било заказано за данас у 9 часова одложено је за четвртак, 20. јун 2019. године. Ученици ће тест полагати од 9 до 11 часова. Потребно је да о томе обавестите ученике и њихове родитеље.
Термин одржавања комбинованог теста неће се мењати и испит ће бити одржан у складу са Календаром активности за спровођење завршног испита за школску 2018/2019. годину, односно у среду, 19. јуна 2019. године.

Све остале активности у вези са уписом ученика у средње школе настављају се по утврђеном Календару.

Додатне информације у вези са овим обавештењем основне школе ће добијати посредством школских управа.

Министарство просвете, науке и технолошког развоја

Обавештење за ученике, родитеље и колеге

Поштовани ученици, родитељи и колеге,

Влада Републике Србије, донела је на седници од 14. фебруара 2019 године препоруку свим локалним самоуправама да се распуст у основним и средњим школама продужи до 24. фебруара, због смањења ризика од ширења епидемије вируса.

Први радни дан је 25. фебруар 2019 (понедељак) по важећем распореду часова.

У  Земуну    Директор школе
15. 02. 2019.    Момир Филиповић

Добро дошли, драги прваци!

ПРОГРАМ ПРИЈЕМА

1745 – 1800       Груписање одељења на основу спискова који ће бити изложени на штандовима у
                        дворишту.

Пријава код учитеља.

1800 – 1810       Обраћање директора школе.

Одлазак првака са учитељима у учионице.

Састанак родитеља са директором, педагогом и психологом у свечаној сали.

1830 – 1900        Одлазак деце у свечану салу.

Остављање отиска прста на „дрвету генерације“.

Представа „Бајка о словима“, ученици трећег разреда наше школе.

Родитељски састанак са учитељима у учионици.