Обавештење за ученике, родитеље и колеге

Поштовани ученици, родитељи и колеге,

Влада Републике Србије, донела је на седници од 14. фебруара 2019 године препоруку свим локалним самоуправама да се распуст у основним и средњим школама продужи до 24. фебруара, због смањења ризика од ширења епидемије вируса.

Први радни дан је 25. фебруар 2019 (понедељак) по важећем распореду часова.

У  Земуну    Директор школе
15. 02. 2019.    Момир Филиповић

Добро дошли, драги прваци!

ПРОГРАМ ПРИЈЕМА

1745 – 1800       Груписање одељења на основу спискова који ће бити изложени на штандовима у
                        дворишту.

Пријава код учитеља.

1800 – 1810       Обраћање директора школе.

Одлазак првака са учитељима у учионице.

Састанак родитеља са директором, педагогом и психологом у свечаној сали.

1830 – 1900        Одлазак деце у свечану салу.

Остављање отиска прста на „дрвету генерације“.

Представа „Бајка о словима“, ученици трећег разреда наше школе.

Родитељски састанак са учитељима у учионици.

Добро дошли, драги прваци!

Ове школске године наша школа богатија је за 138 нових ђака првака. Они су имали част да у школске клупе уђу већ 31.августа када је био одржан и пријем наших будућих ђака.

Осим што су се упознали са својим учитељицама, уживали су и у представи коју су за њих приредили њихови старији другари. Осмех наших првака није силазио са лица, јер смо се потрудили да им овај дан остане у најлепшем сећању. Пуна свечана сала, пре свега ђака, а онда и родитеља, бака и дека говори о томе да смо на одличном путу да формирамо вредне ђаке, а пре свега добре људе.
Како смо се провели сви на свечаном пијему наше будуће генерације, погледајте кроз наше слике...

Срећан полазак у школу нашим првацима жели ОШ "Михајло Пупин"!

Сандра Стојковић

Свечани пријем првака, 2017.

* Спискови ученика по одељењима биће истакнути у холу школе у четвртак, 31.августа, у 1630.
Том приликом прваци треба да преузму беџ у одговарајућој боји.