Одлука о додели уговора

Одлука наручиоца о додели уговора је донета након спроведеног поступка јавне набавке за достављање понуда за набавку услуга организовања извођења екскурзија, излета и наставе у природи коју наручилац спроводи у отвореном поступку по партијама.

На линк: Odluka o dodeli ugovora

Одлука о измени Одлуке о додели уговора за партију бр.5

ОБАВЕШТЕЊЕ о продужењу рока за подношење и отварање понуда

Na osnovu člana 63.Zakona o javnim nabavkama (Službeni glasnik RS ,br.124/12, 15/15,68/15)

OSNOVNA ŠKOLA „MIHAJLO PUPIN”

Emilije Jakšić br.31 a, Zemun

objavljuje

OBAVEŠTENJE

o produženju roka za podnošenje i otvaranje  ponuda

u  Pozivu za podnošenje ponuda i konkursnoj dokumentaciji u postupku javne nabavke male vrednosti za javnu nabavku usluga organizacije ekskurzija, izleta i nastave u prirodi objavljeni rok za podnošenje ponuda i rok za otvaranje istih se produžava.

Rok za podnošenje ponuda : Ponuđači su obavezni da ponude dostave poštom ili lično zaključno sa 21.08.2019. godine do 12,00 časova.

Postupak javnog otvaranja ponuda obaviće se dana 21.08.2019.godine  po isteku roka za predaju ponuda sa početkom u 16,30 časova u prostorijama naručioca.

KOMISIJA NARUČIOCA U PREDMETNOJ JAVNOJ NABAVC

Oдговор на постављено питање заинтересованог лица у складу са чл. 63. став 3. Закона о јавним набавкама

СВИМ ЗАИНТЕРЕСОВАНИМ ЛИЦИМА ЗА УЧЕШЋЕ У ОТВОРЕНОМ ПОСТУПКУ ЈАВНЕ НАБАВКЕ УСЛУГА ОРГАНИЗОВАЊА ЕКСКУРЗИЈА, ИЗЛЕТА И НАСТАВЕ У ПРИРОДИ ПО ПАРТИЈАМА

Предмет : одговор на постављено питање заинтересованог лица у складу са чл.63.став 3. Закона о јавним набавкама

У предметном поступку јавне набавке заинтересовано лице је поставило следеће питање:

Да ли је потербно да у документацији доставимо потврде предрезервације за пролазне ручкове?

Одговор наручиоца на наведено питање гласи:

Понуђачи су дужни да доставе потврде предрезервације за пролазне ручкове.

Да ли решење и извод из АПР-а замењују обавезне услове за учешће у поступку јавне набавке и то услов по ставу II 1.2. и II 1.3.?

У складу са чл.78 ст. 5. ЗЈН , лице уписано у регистар понуђача није дужно да приликом подношења понуде, односно пријаве доказује испуњеност обавезних услова.

Наручилац врши измену конкурсне документације у делу техничких спецификација тако што уместо:

Број близанаца по одељењима:

1. разред- 0 близанаца,
  2. разред- 1 пар близанаца,
  3. разред- 1 пар близанаца,
  4. разред- 0 близанаца,
  5. разред - 2 пара близанаца,
  6. разред- 0 близанаца,
  7. разред- 3 пара близанаца,
  8. разред - 2 пара близанаца.

Ученици чији су родитељи запослени школе:

1. разред - 1 ученик,
  2. разред - 1 ученик,
  3. разред - 1 ученик,
  4. разред - 1 ученик,
  5. разред - 1 пар близанаца,
  6. разред - 1 пар близанаца.

Иста сада гласи:

Број близанаца по одељењима:

1. разред- 0 близанаца,
  2. разред- 1 пар близанаца,
  3. разред- 1 пар близанаца,
  4. разред- 1 близанаца,
  5. разред - 2 пара близанаца,
  6. разред- 0 близанаца,
  7. разред- 4 пара близанаца,
  8. разред - 2 пара близанаца.

Ученици чији су родитељи запослени школе:

1. разред - 1 ученик,
  2. разред - 1 ученик,
  3. разред - 1 ученик,
  4. разред - 1 ученик,
  5. разред - 1 + 1 пар близанаца,
  6. разред - 1 пар близанаца.

У конкурсној документацији и позиву за подношење понуда продужава се рок за предају понуда тако да уместо рока за предају и отварање понуда заказаних за дан 20.08.2019.г., исти се мењају тако да сада гласе:

Рок за предају понуда : 21.08.2019.г. до 12,00

Рок за отварање понуда : 21.08.2019.г. у 16,30

Комисија наручиоца у предметној јавној набавци

Обавештење за родитеље

Родитељски састанци:

Родитељски састанци за ученике од I до IV разреда одржаће се у четвртак 27.06.2019. године у 17h.

Родитељски састанци за ученике од V до VIII разреда одржаће се у четвртак 27.06.2019. године у 18h.

Директор школе

Момир Филиповић