Ваннаставне активности

Градско такмичење из програмирања, 2018.

Као и протеклих година, и ове године ученици наше школе су постигли одличне резултате на градском такмичењу из програмирања.

ПРПА МАРКО                      5 разред                    III  место

ТАДИЋ  АЛЕКСА                 6 разред                      II  место – пласман на републичко         

БАНОВИЋ  ЉУБОМИР         7 разред                      III  место - пласман на републичко         

ПРПА   ДРАГАН                   8 разред                    пласман на републичко         

  ЧЕСТИТАМО!

Актив техничара и информатичара

Градско такмичење из биологије, 2018.

Дана 21.4.2018. одржано је градско такмичење из биологије и наравно, сви наши млади биолози су се вратили са освојеним наградама!

5.разред

Ђорђевић Вукашин  2.место

Поповић Јанко           2.место

Симоновић Војин      2.место

Копања Андрија       2.место

6.разред

ВицеларевићТеодор   2.место

НиколашевићУна         2.место

7. разред

СелаковићПавле       1.место и пласман на републичко такмичење

ТолимирЈелена          2.место

 

 ЧЕСТИТАМО!
                                                                                                                                                       Ана Милинковић

Градско такмичење из хемије, 2018.

На градском такмичењу из хемије које је одржано у недељу 22.4., наши ученици су освојили следеће награде:

Павле Селаковић 2.место     

Љубомир Бановић  3.место     

ЧЕСТИТАМО!

Ана Милинковић

Андрија наставио жетву медаља!

Градско такмичење из историје одржано је 22.4.2018. године. Наш ученик осмог разреда Мирковић Андрија освојио је друго место (43. поена од максималних 44) и пласирао се на републичко такмичење.

Андрија, ЧЕСТИТАМО!!!

 

Неготинка Цветић

Још брже, још јаче и још боље!

Дана 23.4.2018. на стадиону "Рајко Митић" одржано је градско такмичење у атлетици, где смо имали две екипе и три индивидуална такмичара који су освојили прва места на општини. У измењеном саставу смо изашли на такмичење и освојили смо:

          
          1. место у категорији 7/8 разред-дечаци
 
Ученици који су освојили запажене резултате су:
 
          Лука Видовић 7/4           2.место 100м и 1.место 4×100м
          Мило Радовић 7/4          1.место 4×100
          Никола Остојић 7/4        1.место 4×100
          Никола Кнежевић 8/2    1.место 4×100
 
          Софија Станковић 8/3    1.место 600м
 
Захваљујемо се и осталим учесницима који су учествовали.
 
Дарко Чејовић, Јована Петровић, Раденко Мосуровић