Ваннаставне активности

Атлетика градско такмичење 2018/19

Атлетика градско такмичење 2018/19

 

Дана 18.10.2018. године на атлетском стадиону завода за спорт и медицину спорта и републике Србије на Кошутњаку је одржано градско такмичење у атлетици, где смо од 4 екипне категорије освојили 1. место у категорији 5 и 6 разреда девојчице и 3. место у категорији 7 и 8 разреда дечаци.

Ученици који су остварили запажене резултате су:

Дечаци 4:

Андреј Чугаљ IV разред - III место (бацање водтекса).

Девојчице 5 и 6:

Олга Станковић VI3 - I место (600 метара);

Катарина Флајс VI1, Бојана Миљевић VI1, Дуња Чугаљ VI3, Олга Станковић VI3 - II место (4x100 штафета).

Дечаци 7 и 8:

Драгојевић Вања VII2 - II место (800 метара);

Остојић Никола VIII4, Видовић Лука VIII4, Mркић Никола VII3, Лилић Лазар Vll2 - II место (4x100 штафета).

Девојчице 7 и 8:

Ана Ђорђевић VIII3, Нађа Павлић VIII2, Teoдора Кнежевић VIII2, Уна Николашевић VII2 - III место (4x100 штафета).

Видео:

4x100m - 5 и 6 разред
Видео: 4x100m - 7 и 8 разред

Галерија: Атлетика градско такмичење 2018

Атлетика општинско 2018/19

Атлетика општинско такмичење 2018/19

Дана 11.10.2018. године на Земунском стадиону одржано је такмичење у атлетици, где смо од четри екипе категорије освојили три прва места: 5-6 разред девојчице, 7-8 разред дечаци и девојчице.

Ученици који су остварили запажене резултате су: 

Дечаци 5-6 разред:

  1. Давид Чулина V3 - II место (60м).

Девојчице 5-6 разред - прво место (екипно):

  1. Ања Поповић V5 - I место (300м);
  2. Олга Станковић VI3 - I место (600м);
  3. Божовић Јована VI2 - II место (скок у вис);
  4. Катарина Флајс VI1, Бојана Миљевић VI1, Дуња Чугаљ VI3, Олга Станковић VI3 - I место (4x100 штафета).

 Девојчице 7-8 разред - прво место (екипно):

  1. Милица Станковић VIII - III место (100м);
  2. Тијана Бубања VII1 - II место (бацање кугле);
  3. Ана Ђорђевић  VIII3 - I место (скок у даљ);
  4. Анђела Давидовић VII4 - II место (скок у вис);
  5. Ана Ђорђевић VIII3, Нађа Павлић VIII2, Теодора Кнежевић VIII2, Уна Николашевић VII2 - III место (4x100 штафета).

Дечаци 7-8 разред- прво место (екипно):

  1. Видовић Лука VIIII место (100м);
  2. Александар Лучић Vll1 - II место (скок у даљ);
  3. Отојић Никола VIII4I место (бацање кугле);
  4. Видовић Лука VIII4, Остојић Никола VIII4, Лазар Лучић VIII2, Мило Радовић VIII4 - I место (4x100 штафета).

 

 Галерија - Атлетика 2018 (општинско такмичење)

 

Фудбал - Земун 2018/19

Фудбал - Земун

У четвртак 4.10. и петак 5.10.2019. године се играо турнир у фудбалу. Играло се у Угриновцима у школи "Станко Матић". Тамо су били дечаци и девојчице петог и шестог разреда и освојили друго место у својој категорији. А учествовали су:

Девојчице V и VI

1. Маја Николић VI4
2. Јелена Попов VI4
3. Наталија Видић VI3
4 .Ана Видовић VI3
5. Јана Папирић VI3
6. Невена Јовичић V3
7. Милица Антонијевић V4
8. Дуња Драгојевић V2 
9. Александра Тешић V2
 
Дечаци V и VI
 
10. Андрија Живковић V3
11. Урош Видић V3
12. Давид Чулима V3
13. Лука Матовић V3
14. Стефан Лазовић V3
15. Андрија Ијачић V2
16. Вукашин Гавриловић VI2
17. Павле Јокић VI2
18. Вукан Кујунџић VI1
19. Реља Обрић VI1
20. Симон Ђокић VI2
 
 
 

Шах 2018/19

Током првог полугодишта одржано је Школско такмичење у шаху.

Пласман на Општинско првенство су изборили:

Први разред

1.

Стојадиновић Саша – 1/4

1.

Којовић Павле – 1/4

2.

Крстић Софија – 1/4

2.

Катић Михајло – 1/4

3.

Макуловић Анђела – 1/4

3.

Рабасовић Вељко – 1/4

Други разред

1.

Божић Дуња – 2/2

1.

Ранковић Миленко – 2/2

2.

Јовановић Нина – 2/2

2.

Станковић Александар – 2/1

3.

Ниливојевић Андреа – 2/1

3.

Терчић Андреј – 2/3

Трећи разред

1.

Младеновић Љубица – 3/2

1.

Алексић Илија – 3/5

2.

Миљковић Андреа – 3/3

2.

Ковачевић Огњен – 3/5

3.

Свилановић Вера – 3/5

3.

Јекић Никола – 3/5

Четврти разред

1.

Машић Ива – 4/3

1.

Ђукић Огњен – 4/2

2.

Ранковић Мина – 4/2

2.

Рангелов Вукашин – 4/4

3.

Миленковић Сара – 4/3

3.

Карталија Лука – 4/4

Пети разред

1.

Младеновић Даница – 5/1

1.

Николић Илија – 5/3

2.

Дујовић Јања – 5/1

2.

Теодосијевић Никола – 5/2

3.

 

3.

Рајшић Душан – 5/2

Шести разред

1.

Долаш Маша – 6/4

1.

Пртвар Стевановић Михајло – 6/2

2.

Долаш Ања – 6/4

2.

Шмигић Никола – 6/2

 

 

 

 

Седми разред

 

 

1.

Алимпић Алекса – 7/2

 

 

2.

Лончаревић Андреј – 7/1

 

 

3.

Јовановић Алекса – 7/1

 

  • Напомена: Као трећи на претходном Републичком првенству, Долаш Маша и Алимпић Алекса су се директно пласирали на Градско такмичење.

Општинско такмичење из физике

Такмичење је одржано 23.02.2019.

И ове године наша школа је била домаћин општинског такмичења из физике.

Наши ученици су остварили значајне резултате:

Војин Симоновић

61

-прва награда

Јанко Поповић     

61

-прва награда

Алекса Јовановић

71

-друга награда

Марко Прпа

62

-трећа награда

Маша Долаш

64

-трећа награда

Дамјан Лакић

74

-трећа награда

 

 

 

                                                                                                   Актив наставника физике