Књижевна олимпијада, српски језик и језичка култура - 2019

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ, КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА, одржано 3. марта 2019.

  1. РАЗРЕД

Марија Десница, 82 - 2. место

Павле Селаковић, 82 - 3. место

 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ, СРПСКИ ЈЕЗИК И ЈЕЗИЧКА КУЛТУРА, одржано 17. марта 2019.

  1. РАЗРЕД

Теодора Петровић, 52 - 1. место

Илина Дачевска, 55 - 2. место

Дуња Стојчиновић, 51 - 3. место

Вања Жељски, 51 - 3. место

Даница Младеновић, 51 - 3. место (диплома)

  1. РАЗРЕД

Вукашин Ђорђевић, 64 - 1. место

Катарина Тешић, 61 - 1. место

Јанко Поповић, 61 - 1. место

Нађа Рабасовић, 62 - 1. место

Јована Божовић, 62 - 2. место

Анђела Мамић, 61 - 2. место

Маша Долаш, 64 - 3. место

  1. РАЗРЕД

Дуња Николић, 74 - 1. место

Уна Николашевић, 72 - 3. место

Филип Николић, 74 - 3. место

Тијана Бубања, 71 - 3. место (диплома)

  1. РАЗРЕД

Ана Шпаравало, 84 - 1. Место

Тара Миловановић, 82 - 3. место (диплома)

Катарина Стошић, 84 - 3. место (диплома)

 

ЧЕСТИТАМО ПЛАСМАН НА ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ СВИМ НАШИМ УЧЕНИЦИМА!!!

ЧЕСТИТАМО И УЧЕНИЦАМА КОЈИ СЕ НИСУ ПЛАСИРАЛИ, ЈЕР СУ ТЕСТОВИ КЊИЖЕВНОСТИ БИЛИ ВРЛО ЗАХТЕВНИ, А ОНИ ИПАК ПОСТИГЛИ ДОБАР УСПЕХ!!!

наставница Светлана Николић

Окружно такмичење из физике

Окружно такмичење из физике 2019. године

Окружно такмичење из физике одржано  је 16.03.2019. у ОШ "Никола Тесла" у Винчи.

Наши ученици су остварили значајне резултате:

Војин Симоновић 61 - друга награда и пласман на државно такмичење

Јанко Поповић 61 - друга награда и пласман на државно такмичење

Алекса Јовановић 71 - трећа награда

Дамјан Лакић 74 - похвала

                                                                                                   Актив наставника физике

Атлетика градско такмичење 2018/19

Атлетика градско такмичење 2018/19

 

Дана 18.10.2018. године на атлетском стадиону завода за спорт и медицину спорта и републике Србије на Кошутњаку је одржано градско такмичење у атлетици, где смо од 4 екипне категорије освојили 1. место у категорији 5 и 6 разреда девојчице и 3. место у категорији 7 и 8 разреда дечаци.

Ученици који су остварили запажене резултате су:

Дечаци 4:

Андреј Чугаљ IV разред - III место (бацање водтекса).

Девојчице 5 и 6:

Олга Станковић VI3 - I место (600 метара);

Катарина Флајс VI1, Бојана Миљевић VI1, Дуња Чугаљ VI3, Олга Станковић VI3 - II место (4x100 штафета).

Дечаци 7 и 8:

Драгојевић Вања VII2 - II место (800 метара);

Остојић Никола VIII4, Видовић Лука VIII4, Mркић Никола VII3, Лилић Лазар Vll2 - II место (4x100 штафета).

Девојчице 7 и 8:

Ана Ђорђевић VIII3, Нађа Павлић VIII2, Teoдора Кнежевић VIII2, Уна Николашевић VII2 - III место (4x100 штафета).

Видео:

4x100m - 5 и 6 разред
Видео: 4x100m - 7 и 8 разред

Галерија: Атлетика градско такмичење 2018

Атлетика општинско 2018/19

Атлетика општинско такмичење 2018/19

Дана 11.10.2018. године на Земунском стадиону одржано је такмичење у атлетици, где смо од четри екипе категорије освојили три прва места: 5-6 разред девојчице, 7-8 разред дечаци и девојчице.

Ученици који су остварили запажене резултате су: 

Дечаци 5-6 разред:

  1. Давид Чулина V3 - II место (60м).

Девојчице 5-6 разред - прво место (екипно):

  1. Ања Поповић V5 - I место (300м);
  2. Олга Станковић VI3 - I место (600м);
  3. Божовић Јована VI2 - II место (скок у вис);
  4. Катарина Флајс VI1, Бојана Миљевић VI1, Дуња Чугаљ VI3, Олга Станковић VI3 - I место (4x100 штафета).

 Девојчице 7-8 разред - прво место (екипно):

  1. Милица Станковић VIII - III место (100м);
  2. Тијана Бубања VII1 - II место (бацање кугле);
  3. Ана Ђорђевић  VIII3 - I место (скок у даљ);
  4. Анђела Давидовић VII4 - II место (скок у вис);
  5. Ана Ђорђевић VIII3, Нађа Павлић VIII2, Теодора Кнежевић VIII2, Уна Николашевић VII2 - III место (4x100 штафета).

Дечаци 7-8 разред- прво место (екипно):

  1. Видовић Лука VIIII место (100м);
  2. Александар Лучић Vll1 - II место (скок у даљ);
  3. Отојић Никола VIII4I место (бацање кугле);
  4. Видовић Лука VIII4, Остојић Никола VIII4, Лазар Лучић VIII2, Мило Радовић VIII4 - I место (4x100 штафета).

 

 Галерија - Атлетика 2018 (општинско такмичење)

 

Фудбал - Земун 2018/19

Фудбал - Земун

У четвртак 4.10. и петак 5.10.2019. године се играо турнир у фудбалу. Играло се у Угриновцима у школи "Станко Матић". Тамо су били дечаци и девојчице петог и шестог разреда и освојили друго место у својој категорији. А учествовали су:

Девојчице V и VI

1. Маја Николић VI4
2. Јелена Попов VI4
3. Наталија Видић VI3
4 .Ана Видовић VI3
5. Јана Папирић VI3
6. Невена Јовичић V3
7. Милица Антонијевић V4
8. Дуња Драгојевић V2 
9. Александра Тешић V2
 
Дечаци V и VI
 
10. Андрија Живковић V3
11. Урош Видић V3
12. Давид Чулима V3
13. Лука Матовић V3
14. Стефан Лазовић V3
15. Андрија Ијачић V2
16. Вукашин Гавриловић VI2
17. Павле Јокић VI2
18. Вукан Кујунџић VI1
19. Реља Обрић VI1
20. Симон Ђокић VI2