Грешка
  • [sigplus] Critical error: Image gallery folder predskolciveverica is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

О школи "Михајло Пупин"

Најмилији гости!

{gallery}predskolciveverica{/gallery}

У уторак, 22.03. у посети школи били су наши будући ученици из вртића "Веверица", у пратњи својих васпитачица. Обишли су школу, дружили се са првацима, видели и чули како изгледа рад у школи, а и причали о томе шта су све они научили и како се спрамају за полазак у школу. Од својих старијих другара, сада већ "искусних" ђака првака чули су да је у школи сјајно, да је лепо и лако, да се пуно учи али и да има доста забаве. Осокољени предшколци насмејани су се вратили у свој вртић поневши лепе утиске и, надамо се, с нестрпљењем очекују полазак у школу!