Још брже, још јаче и још боље!

Објављено уторак, 24 април 2018 21:42

Дана 23.4.2018. на стадиону "Рајко Митић" одржано је градско такмичење у атлетици, где смо имали две екипе и три индивидуална такмичара који су освојили прва места на општини. У измењеном саставу смо изашли на такмичење и освојили смо:

          
          1. место у категорији 7/8 разред-дечаци
 
Ученици који су освојили запажене резултате су:
 
          Лука Видовић 7/4           2.место 100м и 1.место 4×100м
          Мило Радовић 7/4          1.место 4×100
          Никола Остојић 7/4        1.место 4×100
          Никола Кнежевић 8/2    1.место 4×100
 
          Софија Станковић 8/3    1.место 600м
 
Захваљујемо се и осталим учесницима који су учествовали.
 
Дарко Чејовић, Јована Петровић, Раденко Мосуровић

Мислиша, 2018.

Објављено субота, 21 април 2018 06:11

Ученици наше школе учествовали су и ове 2018. године на такмичењу Мислиша у организацији друштва Архимедес и остварили следеће резултате:

Други разред

III награда : Марковић Лазар и Тадић Стефан

Похвала: Алексић Илија, Бановић Петар, Младеновић Љубица, Савић  Миња и Трифковић Маша

Трећи разред

Похвала: Ђукић Огњен и Илић Марко

Четврти разред

III награда: Бајкић Тадија, Ранисављевић Никола и Стегић Алексеј

Похвала: Јанковић Урош, Миленковић Данило. Младеновић Даница и Николић Илија

Пети разред

I награда и пласман на републичко финале: Поповић Јанко

 

Честитамо свим награђеним ученицима.

                                                                                                                               Татјана Стојсављевић

Citius, altius, fortius!

Објављено недеља, 15 април 2018 19:11

Дана 11.4.2018 године на земунском стадиону одржано је такмичење у атлетици,где смо од четири екипне категорије освојили два прва места 7-8 разреда дечаци/девојчице и два трећа места 5-6 разреда дечаци/девојчице.

Ученици који су остварили запажене резултате су: 
       Дечаци 7-8 разреда: 
Кнежевић Никола 8/2     1.место 4х100м
Мило Радовић 7/4.         1.место 4х100 м
Лазар Лилић 7/2.           1.место 4х100м
Лука Видовић.  7/4.        1.место 4х100 м  , 2.место 100м
Никола Остојић 7/4.     2.место бацање кугле
Алекса Груловић 8/1.   3.место   800м
Матија Жижић.  8/2.    2.место скок у вис
 
     Девојчице 7-8 разреди:
Ана Ђорђевић 7/3.  1.место скок у даљ
Софија Станковић 8/3   1.место  600м
Милица Станковић 7/4  1.место 100м
 
 
     Дечаци 5-6 разред:
Александар Лукић 6/1    2.место скок у даљ
Алекса Јовановић 6/1  2.место 600м
Никола Мркић  6/3.    3.место 60м
Милош Станковић 6/4.  3.место скок у вис
 
    Девојчице 5-6 разред:
Уна Николашевић 6/2.   1.место 300м
Тијана Бубања 6/1. 1.место бацање кугле
 
Захваљујемо се и осталим ученицима који су учествовали!

Дарко Чејовић

"Најважнија споредна ствар на свету"

Објављено недеља, 15 април 2018 18:48

Дана 21.03.2018. године у балону Аргентина одржано је општинско такмичење у фудбалу на којем смо освојили треће место у категорији 5-6. разред - дечаци.

Раденко Мосуровић и Дарко Чејовић

Општинско такмичење из историје, 2018.

Објављено среда, 28 март 2018 05:57

На Општинском такмичењу из историје следећи наши ученици освојили су награде:

Андрија Копања V1                    II место

Лазар Зечевић V1                      II место

Душан Кујунџић V4                    III место

Андрија Мирковић VIII3             I место

Бојана Радичевић VIII4             II место

 

Честитамо!                                                                                                     

                                                                                                                                            Неготинка Цветић

Општинска такмичења из српског језика и књижевности, 2018.

Објављено понедељак, 26 март 2018 18:52

ИЗВЕШТАЈ СА ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА, КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

7. РАЗРЕД

Марија Десница, 72 1. место

Дмитар Вукићевић, 72  3. место

 8. РАЗРЕД

Тијана Новаковић, 82 3. место

Андрија Мирковић, 83  директан пласман на окружно такмичење

 ИЗВЕШТАЈ СА ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА, СРПСКИ ЈЕЗИК И ЈЕЗИЧКА КУЛТУРА

5. РАЗРЕД

Нађа Рабасовић, 52 1. место

Катарина Тешић, 51 2. место

Јанко Поповић, 51 2. место

 6. РАЗРЕД

Филип Николић, 64 1. место

Уна Николашевић, 62 2. место

Дуња Николић, 64 2. место

Тијана Бубања, 61 2. место

Маша Асенов, 61 2. место

 7. РАЗРЕД

Ана Шпаравало, 74 2. место

 8. РАЗРЕД

Сара Ћупић, 81 3. место

Сви наведени ученици су остварили пласман на окружно такмичење!
Честитамо им и желимо пуно успеха у даљем такмичењу!
Такође, честитке и осталим учесницима ових такмичења на труду и постигнутим резултатима!                                                                                    

                                                                                                наставница Светлана Николић

Општинско такмичење из биологије, 2018.

Објављено четвртак, 22 март 2018 19:24

Седмог марта у ОШ ,, Сава Шумановић“ одржано је општинско такмичење из биологије и са поносом истичемо да су свих 16 ученика наше школе, колико их је и учествовало на такмичењу, освојили награде!

5.разред

Поповић Јанко           1. место

Симоновић Војин     1.место

Копања Андрија       2.место

Ђорђевић Вукашин  2.место

6.разред

Николашевић Уна    1.место

Вицеларевић Теодор   2.место

Граховац Лука           2.место

Ђаниш Иван              3.место

Анђелић Лука           3.место

Ђумић Маша             3.место

Алексић Борис          3.место

Муртезани Дино       3.место

7.разред

Толимир Јелена          1.место

Селаковић Павле       2.место

Симић Василије         2.место

8.разред

Мирковић Андрија    3.место

Честитамо им на фантастичном успеху и желимо пуно среће у наредним такмичењима!


                                                                                                                Ана Милинковић

Општинско такмичење из географије, 2018.

Објављено четвртак, 15 март 2018 05:40

На општинском такмичењу из географије које је одржано у  ОШ „Илија Бирчанин“ у Земун пољу наши ученици су постигли следеће резултате:

СЕДМИ РАЗРЕД

1. Дмитар Вукићевић      – прво место и пласман на градско такмичење

2. Лазар Лилић              –  прво место и пласман на градско такмичење

3. Огњен Карановић     – прво место и пласман на градско такмичење

4. Марија Баковић         - друго место и пласман на градско такмичење

5. Павле Селаковић      - треће место

 

ОСМИ РАЗРЕД

1. Андрија Мирковић - прво место и пласман на градско такмичење

2.Душан Продановић - друго место и пласман на градско такмичење

3. Стефан Малбаша     - друго место и пласман на градско такмичење

 

Честитамо свим ученицима и желимо им много успеха у даљем раду!

                                                                                                         Предметни наставници: Олгица Станојевић и Раденко Тртица

Градско такмичење из физике, 2018.

Објављено среда, 14 март 2018 12:24

У суботу, 10.03.2018. године одржано ја градско такмичење из физике.

Наш ученик Дамјан Лакић освојио је другу награду и пласман на републичко такмичење.

Лука Граховац је добио похвалу.

Mи похваљујемо и Алексу Јовановића и Драгана Прпу на великом труду и залагању на градском такмичењу.

                                                                                                            Актив  наставника физике

Општинско такмичење из математике, 2018.

Објављено уторак, 13 март 2018 18:12

Општинско такмичење из математике одржано је 24.02.2018. године. Наши ученици су били веома успешни. Награде су освојили:

III РАЗРЕД

  ПРВА  НАГРАДА

  1. ЈОВАНА КРСТАЈИЋ
  2. ОГЊЕН ЂУКИЋ

 ТРЕЋА НАГРАДА

  1. ЂОРЂЕ ЗДРАВКОВИЋ
  2. НИКОЛА БАЊАЦ
  3. МАРКО ИЛИЋ
  4. УРОШ СТЕФАНОВИЋ
  5. КАЛИНА КАЈКУТ
  6. МИХАИЛО МАНДИЋ

IV РАЗРЕД

ПРВА НАГРАДА

  1. ТЕОДОРА ПЕТРОВИЋ
  2. ДАНИЛО МИЛЕНКОВИЋ

ДРУГА НАГРАДА

  1. АЛЕКСЕЈ СТЕГИЋ
  2. АНДРИЈА МИЛОШЕВИЋ
  3. ТАДИЈА БАЈКИЋ
  4. ДАНИЦА МЛАДЕНОВИЋ
  5. АНДРИЈАНА ДРАШКОВИЋ

ТРЕЋА НАГРАДА

  1. УРОШ ЈАНКОВИЋ
  2. ИЛИЈА НИКОЛИЋ
  3. НИКОЛА РАНИСАВЉЕВИЋ
  4. ЈАНА МРАКОВИЋ

V РАЗРЕД

ЈАНКО ПОПОВИЋ, ПРВА НАГРАДА

ЛАЗАР БАНОВИЋ, ДРУГА НАГРАДА

 VI РАЗРЕД

ДАМЈАН ЛАКИЋ, ДРУГА НАГРАДА

VII РАЗРЕД

ЉУБОМИР БАНОВИЋ, ДРУГА НАГРАДА

VIII РАЗРЕД

ИРЕНА ПОПИН, ПРВА НАГРАДА

ДРАГАН ПРПА, ДРУГА НАГРАДА

 

Честитамо и желимо пуно успеха у наредним такмичењима!

Татјана Стојсављевић