Добро дошли, драги прваци!

Објављено понедељак, 04 септембар 2017 16:13

Ове школске године наша школа богатија је за 138 нових ђака првака. Они су имали част да у школске клупе уђу већ 31.августа када је био одржан и пријем наших будућих ђака.

Осим што су се упознали са својим учитељицама, уживали су и у представи коју су за њих приредили њихови старији другари. Осмех наших првака није силазио са лица, јер смо се потрудили да им овај дан остане у најлепшем сећању. Пуна свечана сала, пре свега ђака, а онда и родитеља, бака и дека говори о томе да смо на одличном путу да формирамо вредне ђаке, а пре свега добре људе.
Како смо се провели сви на свечаном пијему наше будуће генерације, погледајте кроз наше слике...

Срећан полазак у школу нашим првацима жели ОШ "Михајло Пупин"!

Сандра Стојковић

Свечани пријем првака, 2017.

Објављено петак, 25 август 2017 14:26

* Спискови ученика по одељењима биће истакнути у холу школе у четвртак, 31.августа, у 1630.
Том приликом прваци треба да преузму беџ у одговарајућој боји.

Пријем првака, 2016.

Објављено среда, 02 новембар 2016 07:12

У среду, 31. августа 2016. године у свечаној сали школе организован је пријем нових ђака првака. Ове школске године уписан је 131 ученик у први разред који су распоређени у пет одељења. Полазак у школу им је улепшала приредба ученика петог разреда. Сваки ђак првак је на поклон добио балон и медењак, затим часопис „Витез” и слику школе. Након свечаног пријема и упознавања са својим учитељицама, ђаци су направили групну фотографију са разнобојним балонима испред улаза у школу.

Учитељице првог разреда:        I1 - Верица Остојић и Јована Николић

I2 - Сандра Стојковић и Дијана Обрадовић