Крај првог разреда

Објављено среда, 13 јун 2018 14:14

Ученици 1/2 су дана 12. 6. 2018. године имали прилику да угосте своје родитеље и другаре на приредби за крај првог разреда. Кроз лепо дружење приказали су део онога што су заједно са својим учитељицама научили. Било је лепо и весело.

учитељице Јована Крнета и Марија Милосављевић

Хор првака

Објављено среда, 13 јун 2018 13:43

Последњег четвртка у Пупину, у овој школској години, представио нам се првачки хор, под руководством учитељице Весне Марковић. Присутнима је представљен рад хора и њихова постигнућа у овој години. О томе зашто је музика важна за дете,као основни покретач креативности, естетског мишљења, психичког и апстрактног мишљења, говорила је учитељица Весна. Кроз шаренолики програм, игром, песмом и свирањем, растали смо се са уверењем да је музика сасвим сигурно један од најважнијих сегмената у дечијем правилном развоју и одрастању.

Весна Марковић

"На позорници"

Објављено среда, 22 март 2017 08:56

У среду, 15.03.2017. ученици одељења III3, у оквиру обраде лектире "На позорници", одиграли су 12 скечева пред својим родитељима, бакама, декама, браћом, сестрама... Презадовољна публика је своје омиљене глумце наградила громогласним аплаузом за сваку изведену тачку!

Он у нама увек живи!

Објављено четвртак, 29 јануар 2015 22:51

Наступ одељења I3 на приредби поводом Дана Светог Саве, 2015. године.