Ваннаставне активности

Милош и Небојша добитници Светосавске награде!

Објављено петак, 03 новембар 2017 10:44

Званично образложење награде Министарства просвете:

Милош Пеовић, професор немачког језика и Небојша Петровић, професор ликовне културе у Основној школи ''Михајло Пупин'' у Земуну су творци и реализатори културно-едукативног програма ''Четвртком у Пупину'' који се одржава пуних пет година у школи, а садржи различите активности, од предавања из различитих области, концерата, позоришних представа, квизова, огледних часова и других активности. Ови изузетни, иновативни наставници су увидели да школа има изванредне услове да развије ваннаставне активности у којима могу да учествују ученици, наставници, родитељи, бивши ђаци, педагошко-психолошка служба, ђачки парламенти бројни спољни сарадници.

Браво "момци"! Поносни смо на вас!

Е, баш постоји Деда Мраз

Објављено понедељак, 19 фебруар 2018 12:08

У сусрет новогодишњим празницима, родитељи одељења III2 и  II2, и учитељица Сандра Стојковић, припремили су представу изненађења за ученике наше школе и тиме нашу одличну сарадњу подигли на још виши ниво. Одлична атмосфера на пробама резултирала је одушевљењем наших ученика, осталих родитеља и запослених у школи.

У  представи „Е,  баш постоји Деда Мраз“, улоге су тумачили: Петао – Татјана Вељовић, Џафар – Јелена Јовић, Манђафоко – Марко Ђурђевић, Деда Мраз – Александар Ракановић, Лоша – Сандра Стојковић, Сашка – Данијела Ђорђевић, Бака – Данијела Младеновић.

За сценографију су били задужени Тамара Манић и Емил Асенов, а за организацију и тејничку подршку Милена Арсић.

Како је све изгледало, можете погледати на следећем ЛИНКУ.

Милена Арсић

Ивица и Марица

Објављено четвртак, 22 јануар 2015 10:48

У сусрет новогодишњим празницима и предстојећем распусту, наши малишани су били у прилици да присуствују и уживају у новогодишњој представи "Ивица и Марица", која се одиграла у свечаној сали наше школе. Осмех на лицу наших ученика млађих разреда није изостао током читаве представе, а у то се можете уверити и сами...

Сандра Стојковић

„Новогодишњи свет бајки“

Објављено среда, 01 јануар 2014 16:32

У понедељак 23.12.2013. године ученици наше школе (од 1. до 4. разреда)  гледали су позоришну представу „Новогодишњи свет бајки“. У госте су нам дошли глумци позоришта „Театар на Сави“. Одиграли су одличну представу у којој су учествовали и наши малишани. Ликови из бајки су били врло аутентични, костими раскошни, а Деда Мраз је на крају одушевио све ученике.

Страшне приче

Објављено среда, 13 март 2013 20:57

У среду, 13.3.2013. ученици наше школе - прваци, другаци и трећаци, били су у посети позоришту "Душко Радовић" и одгледали представу "Страшне приче", по мотивима из бајки Браће Грим.  Деци се веома допала представа и громогласним аплаузом су наградили глумачку екипу која их је на веома интересантан и несвакидашњи начин прошетала кроз свет бајки Браће Грим.

Више о представи можете сазнати ОВДЕ