За чисте руке!

Објављено среда, 20 новембар 2013 12:50

Захваљујући ангажовању родитеља Горана Малбаше, сви ученици наше школе добили су антибактеријски гел за суво прање руку. Дародавац је "Ротари клуб Београд-Скадарлија".

Хвала!

Друштво учитеља Београда

Објављено четвртак, 27 децембар 2012 07:01

Поводом 30 година рада "Друштво учитеља Београда" је нашој школи доделило Захвалницу за успешну сарадњу и допринос афирмацији Друштва.

Настојаћемо, да у обостраном интересу, наставимо успешну сарадњу са овим значајним удружењем.

Опширније: Друштво учитеља Београда

Још један телевизор!

Објављено понедељак, 27 фебруар 2012 17:25

Ученици одељења III1, захваљујући мајци Габријели Милинковић, добили су телевизор донацијом представништва Самсунга у Београду. Хвала!

Где год нађеш згодно место...

Објављено понедељак, 31 октобар 2011 13:15

Захваљујући донацији "Градског зеленила Београд", односно њиховог директора Радована Дрешића и председника Управног одбора госп. Светозара Мијаиловића наше двориште је богатије за 26 садница брезе и јавора. Ученици, родитељи и сви запослени су са одушевљењем дочекали вредне раднике из зеленила, а директор је апеловао на све да се ове саднице сачувају и да уживамо у њиховој лепоти и хладу који ће нам пружати...Свако одељење од 1-8. разреда добиће садницу о којој ће бринути.

Ново цвеће у холу!

Објављено петак, 14 октобар 2011 14:31

Гудовић Мира (родитељ), хибискус за хол школе, 2011.