Добродошли!

Добродошли на наш сајт.
Наша школа почела је са радом 2009. године. За протеклих 5 година доста смо урадили, како на унапређењу наставе, тако и на условима за рад. До сада смо опремили 30 учионица телевизорима и компјутерима, што је омогућило мултимедијалну наставу. Желећи да ученицима понудимо шире опште образовање организовали смо културну манифестацију „Четвртком у 18“, која успешно живи већ трећу годину. Потрудили смо се да оплеменимо простор живописним бојама прилагођеним деци. Трудићемо се да и даље радимо на препознатљивости школе и учинимо наше ученике поносним што похађају школу која носи име познатог научника Михајла Пупина.
Дођите са новим предлозима и отвореног срца да нас посетите и постанете део наше породице.

Драган Комненић, професор

Грешка
  • [sigplus] Critical error: Image gallery folder predskolciveverica is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

О школи "Михајло Пупин"