Добродошли!

Добродошли на наш сајт.
Наша школа почела је са радом 2009. године. За протеклих 5 година доста смо урадили, како на унапређењу наставе, тако и на условима за рад. До сада смо опремили 30 учионица телевизорима и компјутерима, што је омогућило мултимедијалну наставу. Желећи да ученицима понудимо шире опште образовање организовали смо културну манифестацију „Четвртком у 18“, која успешно живи већ трећу годину. Потрудили смо се да оплеменимо простор живописним бојама прилагођеним деци. Трудићемо се да и даље радимо на препознатљивости школе и учинимо наше ученике поносним што похађају школу која носи име познатог научника Михајла Пупина.
Дођите са новим предлозима и отвореног срца да нас посетите и постанете део наше породице.

Драган Комненић, професор

Андрија поново заблистао!

Објављено четвртак, 07 мај 2015 20:34

На недавно одржаном градском такмичењу из историје, Андрија Мирковић, ученик V3, освојио је прво место!
На истом такмичењу Драган Прпа V2 и Андријана Милојевић VI1 добили су похвалницу. Честитамо!

Најбољи рецитатор!

Објављено уторак, 14 април 2015 16:13

Општинско такмичење рецитатора одржано је 25. 03. 2015. године у Основној школи ,,Светозар Милетић” у Земуну.  Урош Јанковић, ученик I3 наше школе, победио је и пласирао се на Градско такмичење.
Честитамо и желимо му пуно успеха!

Учитељица: Јована Николић

Васкршње ликовне чаролије, 2015.

Објављено четвртак, 09 април 2015 07:14

Традиционална изложба осликаних дрвених јаја и цртежа предшколских установа, основних и средњих школа отворена је 7. априла у општини Земун.
На конкурсу „Васкршње ликовне чаролије 2015.“ у организацији Пријатеља деце Земуна је учествовало више стотина деце, а најбољи међу најбољима представљаће нашу општину на градском такмичењу, које се одржава на Богословском факултету СПЦ, на дан празника Васкрса. Међу нјбољима су и ученици наше школе Никола Поповић II3  и Ања Иванић III3 награђени за успешан цртеж ускршњих јаја.
Извршни директор Удружења Милан Илијин Мицко честитао је награђенима, и свима који су послали своје радове и учествовали на традиционалном конкурсу, који се организује већ 20 година.
У име општине Земун, присутне учеснике поздравио је члан Већа општине Земун Владимир Стојковић и захвалио им се на труду, машти и умећу, јер су донели радост предстојећих Васкршњих празника.
Најбољим предшколцима, основцима и средњошколцима појединачне и колективне награде уручили су чланови Већа општине Земун Милорад Радуловић и Владимир Стојковић.
Погледајте делић атмосфере са изложбе у фоајеу Градске општине Земун  и наше награђене ученике .

Радосава Ружић и Верица Остојић

Општинско такмичење из историје, 2015.

Објављено петак, 03 април 2015 10:14

На општинском такмичењу из историје следећи наши ученици су освојили награде:

- Андрија Мирковић  5/3,           1. место
- Драган Прпа       5/2,              2. место
- Андријана Милојевић 6/1,       2. место

Честитамо!

Општинско такмичење из математике, 2015.

Објављено петак, 27 март 2015 16:30

Општинско такмичење из математике одржано је 28.2.2015. године у ОШ „Бранко Радичевић у Батајници. На овај ниво такмичења, из наше школе, пласирало се 39 ученика. Велики успех освојила су 4 наша ученика: Дамјан Лакић III3 ( I место), Љубомир Бановић IV1 ( II место), Милица Станковић IV4 (III место) и Ирена Попин V(III место, иако је имала други резултат у Земуну).

Ученици четвртог и петог разреда учествоваће на окружном такмичењу 28.3.2015. године.