Добродошли!

Добродошли на наш сајт.
Наша школа почела је са радом 2009. године. За протеклих 5 година доста смо урадили, како на унапређењу наставе, тако и на условима за рад. До сада смо опремили 30 учионица телевизорима и компјутерима, што је омогућило мултимедијалну наставу. Желећи да ученицима понудимо шире опште образовање организовали смо културну манифестацију „Четвртком у 18“, која успешно живи већ трећу годину. Потрудили смо се да оплеменимо простор живописним бојама прилагођеним деци. Трудићемо се да и даље радимо на препознатљивости школе и учинимо наше ученике поносним што похађају школу која носи име познатог научника Михајла Пупина.
Дођите са новим предлозима и отвореног срца да нас посетите и постанете део наше породице.

Драган Комненић, професор

Ивица и Марица

Објављено четвртак, 22 јануар 2015 10:48

У сусрет новогодишњим празницима и предстојећем распусту, наши малишани су били у прилици да присуствују и уживају у новогодишњој представи "Ивица и Марица", која се одиграла у свечаној сали наше школе. Осмех на лицу наших ученика млађих разреда није изостао током читаве представе, а у то се можете уверити и сами...

Сандра Стојковић

Новогодишње чаролије

Објављено уторак, 13 јануар 2015 11:40

Ученици одељења I1 су у сусрет Новој години украсили учионицу својим радовима. Оплеменивши простор у коме свакодневно бораве допринели су да им дружење и учење у школи буде што пријатније.

Учитељица Марина Лугоња

У сусрет празницима

Објављено среда, 31 децембар 2014 17:31

У сусрет зими, новогодишњим празницима и распусту, ученици млађих разреда заједно са својим учитељима потрудили су се да "децембар" у нашој школи изгледа овако.

Учитељица Јована Николић

Снежна краљица

Објављено понедељак, 29 децембар 2014 14:57

У уторак 16. децембра 2014. године ОШ „Михајло Пупин“ је посетила госпођа Гордана Малетић, учесник манифестације Доситејево перо 2014 с књигом Снежна краљица (према оригиналу Ханса Кристијана Андерсена написала Гордана Малетић).

Ученици III-2 су представили књигу.

Опширније: Снежна краљица

Добио ми тата кеца!

Објављено среда, 24 децембар 2014 18:48

Ученици IV4 одељења представили су нашу школу на општинском такмичењу „Најраспеваније одељење“, које је одржано 15. децембра 2014. Године у свечаној сали Дома ваздухопловства у Земуну. Опуштено и весело отпевали су народну песму „Спустила се густа магла“ и дечију песму „Добио ми тата кеца“ и освојили треће место.

Честитамо!