Добродошли!

Добродошли на наш сајт.
Наша школа почела је са радом 2009. године. За протеклих 5 година доста смо урадили, како на унапређењу наставе, тако и на условима за рад. До сада смо опремили 30 учионица телевизорима и компјутерима, што је омогућило мултимедијалну наставу. Желећи да ученицима понудимо шире опште образовање организовали смо културну манифестацију „Четвртком у 18“, која успешно живи већ трећу годину. Потрудили смо се да оплеменимо простор живописним бојама прилагођеним деци. Трудићемо се да и даље радимо на препознатљивости школе и учинимо наше ученике поносним што похађају школу која носи име познатог научника Михајла Пупина.
Дођите са новим предлозима и отвореног срца да нас посетите и постанете део наше породице.

Драган Комненић, професор

Сат за нашу планету

Објављено понедељак, 16 мај 2016 21:26

И ове године у нашој школи обележна је акција" Сат за нашу планету".

• Ученици су се потрудили и предали велики број радова у виду цртежа и песама на тему климатских промена.
  • Постављена је изложба WWF-a на исту тему.
  • Урађена је анкета међу ученицима и одржано је предавање на тему " Глобалне промене на Земљи"-четвртком у Пупину ( Весна Вркљан и Ана Милинковић).
  • У акцији су узели учешће учитељица Верица и њено одељење и наравно васпитачица Лилика и њени мали еколози који су својим радовима допринели нашој акцији, што нам је посебно драго!

WWF – Светски фонд за природу доделио нам је захвалницу!

Ана Милинковић

Градско такмичење из историје, 2016.

Објављено четвртак, 28 април 2016 20:01

На градском такмичењу из историје наш ученик

Андрија Мирковић VI3

освојио је друго место.

Браво Андрија!

Окружно такмичење из математике, 2016.

Објављено понедељак, 25 април 2016 16:32

Окружно такмичење из математике одржано је 19.3.2016. године у ОШ „ Никола Тесла“ у Винчи. На овом великом такмичењу, које обухвата све београдске општине , учествовало је скоро 1200 ученика четвртог, петог, шестог, седмог и осмог разреда. Међу њима, било је и 5 наших ученика, а одличне резултате постигли:

Дамијан Лакић IV4 (прва награда – 100 поена) и
Ирена ПопинVI3 (трећа награда).

Слађана Стојнић